Nazywam się Iza Bobowska i…
Jestem copywriterką
Piszę smakowite teksty dietetyczne, blogowe, na strony www i wiele więcej...
Jestem specjalistą od żywienia i od zdrowia publicznego
Zanim wyszkoliłam się w copywritingu, to skończyłam zdrowie publiczne i dietetykę, tak jakoś wyszło.
Jestem praktykiem
Potrafię napisać ciekawy, merytoryczny tekst. Ponadto umiem ułożyć dietę, wiem co to są białka, tłuszcze, węglowodany i znam wiele innych skomplikowanych medyczno-dietetyczno-farmaceutycznych określeń (studia ze zdrowia publicznego zobowiązują). Przerobiłam to wszystko w praktyce, pracowałam w każdym z moich zawodów.
Jestem wielbicielką
Zwierząt, dobrych książek, ciekawych filmów, fajnych ludzi, pysznego jedzenia i świeżego powietrza.
Jestem kolekcjonerką
Studiów, kursów i szkoleń. Nie wszystkie były trafione, ale jestem przykładem na to, że zawsze warto poszerzać swoje horyzonty…
To wszystko sprawiło, że piszę
Za moim copywritingiem nie stoi jakaś przełomowa decyzja, żadne wydarzenie, które wywróciło mój świat do góry nogami. Po prostu szukałam przez lata swojej drogi. Były i praca w urzędzie, i gabinet dietetyczny (który nadal prowadzę), i jeszcze kilka ciekawych pomysłów. Zawsze jednak było poczucie, że to jeszcze nie wszystko.

 

No i była jeszcze miłość … bezwarunkowa, ogromna, taka na całe życie, miłość do książek. Pamiętam dokładnie jej początek. Miałam 5 lat i nie rozumiałam, dlaczego … dlaczego nie mogę dostać karty czytelnika biblioteki publicznej i nie mogę wypożyczać książek (słowa „potrzebna legitymacja szkolna” i „przecież ona jest za mała, żeby czytać” nic mi nie mówiły). Ta historia na szczęście ma happy end, bo kilka lat później przeczytałam (chyba) wszystkie książki z tej biblioteki.
I prawdopodobnie dzięki temu układanie słów w sensowne zdania wychodzi mi naprawdę dobrze.
Sprawdź jaki tekst możesz u mnie zamówić.

Iza Bobowska, mgr zdrowia publicznego, doradca żywieniowy i na dodatek copywriter.