Prowadzisz firmę? To masz pełno spraw na głowie.
Spokojnie, zajmę się pisaniem tekstów na Twoją stronę. A Ty zyskasz więcej czasu na...cokolwiek chcesz.
Tylko na początek wyjaśnijmy sobie jedno.
Teksty, które piszę raczej nie zdobędą Literackiej Nagrody Nobla. Nie o to chodzi w copywritingu.
Chcesz sprzedawać swoje produkty i usługi, pokazywać korzyści; zbijać obiekcje potencjalnych klientów i budować z nimi długotrwałe relacje, przekazywać wartości swojej firmy. Chcesz wyróżnić się spośród konkurencji.
Dlatego potrzebujesz skutecznych tekstów.
Piszę językiem Twojego klienta, bo w copywritingu stawiam na dialog, na komunikację, konkret, autentyczność, teksty pisane z perspektywy klienta i jego potrzeb; bez papki marketingowej, bez słów, które nic nic nie znaczą (tych o profesjonalistach, najwyższych poziomach usług i wszelkich innych “naj”).
Chcesz więcej sprzedawać? Słuchaj i rozmawiaj.

Oferta copywriting, copywriting medyczny

Artykuły eksperckie

 

Specjalizuję się w artykułach eksperckich z dziedziny:
dietetyka, kosmetyki naturalne;
naturalna medycyna;
i inne zdrowotne tematy...
Dlaczego? Mam wykształcenie i doświadczenie zawodowe, które pozwalają mi na merytoryczne podejście do tematu. Czy to ważne? Dobrze jest, gdy ekspert wie o czym pisze...

 

Copywriting dla branży health&beauty

Artykuły blogowe, opieka nad blogiem

 

sprawdzę dokładnie Twoją stronę pod kątem produktów, usług i klientów;
zaproponuję strategię prowadzenia bloga firmowego, a nawet umieszczę wpis na Twojej stronie;
napiszę artykuły w przyjaźni z SEO i dobrym stylem. Artykuł blogowy, w którym znajdują się odpowiednie słowa kluczowe, wspiera pozycjonowanie strony i przyciąga nowych klientów.
Prowadzę blogi firmowe dla dietetyków, producentów suplementów diety i kosmetyków naturalnych, trenerów personalnych, gabinetów kosmetycznych, sklepów ze zdrową żywnością. Co nie znaczy, że wybrzydzam na inne branże, życie byłoby zbyt nudne przecież...

 

 

Teksty na strony WWW

które wyróżnią Cię z internetowego tłumu
Twój potencjalny klient nie ma czasu, jest niecierpliwy, jego wzrok zahaczy o Twoja stronę na ok. 6 sekund. Krótko, prawda? Dlatego zarówno wygląd strony, jak i treść muszą przykuć jego uwagę na dłużej.
Musimy pokazać, że to co oferujesz, jest tym czego Twój klient potrzebuje. A Twoja firma jest wyjątkowa i autentyczna. Czyli ja nie napiszę, że: "masz pasję, jesteś profesjonalistą, świadczysz usługi na najwyższym poziomie i podchodzisz do każdego indywidualnie". Te słowa nic nie znaczą i nic nie mówią klientowi.
Zaprojektuję dla Ciebie unikalny tekst na stronę: o mnie, z ofertą, główną i jaką tylko potrzebujesz. Ostrzegam, znam storytelling i nie zawaham się go użyć 🙂

Treści na landing page, ulotkę, e-booki, newsletter

Landing page, ulotki. Sprawny copywriter pisze treści, które sprzedają. Zanim cokolwiek napiszę, to poznaję Ciebie i Twoich klientów. Siadając do pisania tekstu sprzedażowego wiem co oferujesz, wiem czego potrzebują Twoi klienci i jakie mają obawy. Tak powstają teksty napisane językiem korzyści, które przekonują do zakupu.
E-booki. Projektuję treści do e-booków dla dietetyków, trenerów, producentów kosmetyków naturalnych. Biorąc pod uwagę, że jestem specjalistką od zdrowia i copywriterką w jednym, to wychodzą z tego naprawdę dobrze napisane, merytoryczne treści.
Newsletter. Piszę dla moich klientów: e-maile sprzedażowe, informacyjne, eksperckie i jakie tylko potrzeba. Jednym słowem, nie muszą już na 5 minut przed wysłaniem maila, z przerażeniem w oczach i z duszą na ramieniu, myśleć: "co by tu napisać do tej mojej bazy mailingowej?"

Audyt treści

Masz już treści na stronie, ale coś Ci w nich nie pasuje, coś jest nie tak, tylko nie wiesz co...
spojrzę na nie obiektywnie i z zewnątrz;
poprawię istniejące teksty, zmienię je i nadam im nowe życie.

Napiszemy to razem

Znasz swój biznes jak nikt i bardzo chcesz go opisać swoimi słowami, przekazać emocje, przekonać do siebie klientów. Tylko, że to pisanie jakoś Ci nie idzie, wiesz co, ale nie wiesz jak masz to napisać. Masz rację, czasami ubranie myśli w słowa jest trudne. Z przyjemnością Ci pomogę, zredaguję Twoje notatki, podpowiem jak napisać przekonujący tekst.

 

Copywriterze, gdzie Twoje portfolio?

Jest, bo przez 3 lata pracy w zawodzie copywritera trochę się tych tekstów nazbierało. Przesyłam je na życzenie, ale...
Uważam, że czytanie tekstów napisanych dla kogoś innego nic Ci nie da. Tekst napisany dla Twoich klientów będzie zupełnie inny.
Poza tym mam szczęście do Klientów, którzy do mnie wracają (lub jestem tak dobra w copywritingu :)).
Pani Joannie, założycielce Akademii, bardzo zależało na tym, by teksty na stronie pokazywały niezwykły charakter jej szkoły. Miejsca stworzonego specjalnie dla utalentowanych osób, które pod jej czujnym (i czułym), ale jednocześnie bardzo fachowym okiem doskonalą swój głos. Poprosiła mnie o teksty do zakładek O Mnie i O Akademii. Wiedziała co chce przekazać, tylko nie wiedziała jak to napisać. Na szczęście ja wiedziałam :).
Nic nie sprawia mi większej przyjemności niż współpraca z autentyczną marką, która wie kim jest i czego chce. To właśnie Happymore, producent wegańskich kosmetyków naturalnych. Dla Happymore piszę teksty na blog i projektuję treści do e-booków.
Grinday to producent suplementów diety. Współpracujemy już od dwóch lat i zdecydowanie nam się układa :). Przez ten czas powstało: ponad 100 artykułów blogowych (lekko licząc), kilkanaście artykułów eksperckich, kilka ulotek i landingów. I to jeszcze nie jest nasze ostatnie słowo...
Bioredia to nie jest zwykły gabinet dietetyczny...Dlatego musiałam sporo się nagłowić, żeby tekst Oferty w przystępny sposób wyjaśniał trudne sprawy.

Masz pytanie? Pisz śmiało

I pospiesz się, przyjmuję ograniczoną ilość zleceń.

    Imię i nazwisko

    Adres e-mail

    Temat wiadomości

    Treść wiadomości