Copywriting, copywriting medyczny, copywriting dietetyczny

OFERTA

To dla mnie! Wypełniam niezobowiązujący
brief
Tego mi potrzeba! Wypełniam niezobowiązujący

brief

Działamy! Wypełniam niezobowiązujący
brief

Jak wygląda nasza współpraca?

Copywriterze, gdzie Twoje portfolio?

Jest, bo przez 3 lata pracy w zawodzie copywritera trochę się tych tekstów nazbierało. Przesyłam je na życzenie, ale...
Uważam, że czytanie tekstów napisanych dla kogoś innego nic Ci nie da. Tekst napisany dla Twoich klientów będzie zupełnie inny.
Poza tym mam szczęście do Klientów, którzy do mnie wracają (lub jestem tak dobra w copywritingu :)).
Pani Joannie, założycielce Akademii, bardzo zależało na tym, by teksty na stronie pokazywały niezwykły charakter jej szkoły. Miejsca stworzonego specjalnie dla utalentowanych osób, które pod jej czujnym (i czułym), ale jednocześnie bardzo fachowym okiem doskonalą swój głos. Poprosiła mnie o teksty do zakładek O Mnie i O Akademii. Wiedziała co chce przekazać, tylko nie wiedziała jak to napisać. Na szczęście ja wiedziałam :).
Nic nie sprawia mi większej przyjemności niż współpraca z autentyczną marką, która wie kim jest i czego chce. To właśnie Happymore, producent wegańskich kosmetyków naturalnych. Dla Happymore piszę teksty na blog i projektuję treści do e-booków.
Grinday to producent suplementów diety. Współpracujemy już od dwóch lat i zdecydowanie nam się układa :). Przez ten czas powstało: ponad 100 artykułów blogowych (lekko licząc), kilkanaście artykułów eksperckich, kilka ulotek i landingów. I to jeszcze nie jest nasze ostatnie słowo...
Bioredia to nie jest zwykły gabinet dietetyczny...Dlatego musiałam sporo się nagłowić, żeby tekst Oferty w przystępny sposób wyjaśniał trudne sprawy.

Dlaczego pisząca dietetyk to dobry wybór?

Prowadzę blogi firmowe, piszę teksty sprzedażowe i na strony WWW dla dietetyków, producentów suplementów diety i kosmetyków naturalnych, trenerów personalnych, gabinetów kosmetycznych, sklepów ze zdrową żywnością. Dlaczego?

 

Pamiętam jak byłam naiwna, gdy ruszałam ze swoim dietetycznym biznesem. Skończyłam studia i myślałam, że będę układać diety, pomagać pacjentom, dbać o nich, mieć dla nich czas. A jedyne co mi potrzeba, to moja wiedza z zakresu żywienia.

 

Okazało się, że w swoim własnym gabinecie dietetykiem byłam najmniej. Za to najwięcej czasu zajmowało mi: zrobienie i obsługa strony internetowej, pisanie tekstów na blog, pisanie newslettera, pisanie postów na fb, pisanie tekstów reklam oraz nauka: marketingu internetowego, copywritingu, Google Ads, Facebook Ads, robienia stron na WordPressie, robienia grafik w Canvie, itd., itp.

 

Szukałam wsparcia, ale kończyło się przeważnie tak: teksty napisane przez dietetyka były merytoryczne, ale nie dało się ich czytać bez doktoratu z dietetyki. Teksty napisane przez copywritera nie były merytoryczne, więc nie dało się ich umieścić na stronie gabinetu. Wszystko musiałam poprawiać, sama.

 

Tak naprawdę to cały czas szukałam siebie. Dobrze piszącej, merytorycznej osoby. Teraz mój gabinet prowadzi ktoś inny, a ja zajmuję się copywritingiem na stałe i uwielbiam to. Co chcę Ci powiedzieć?

 

Ty nie musisz rzucać zawodu dla copywritingu.
Możesz zająć się swoimi klientami, a ja zajmę się treściami na Twojej stronie.

 

Łączę kompetencje unikalne na copywriterskim rynku. Znam Twoją branżę i piszę skuteczne teksty, jestem copywriterką i specjalistką od zdrowotnych tematów w jednym. Wygodnie, prawda?

 

Działamy! Napisz jaki tekst jest Ci potrzebny

    Imię i nazwisko

    Adres e-mail

    Temat wiadomości

    Treść wiadomości