Dietetyku, trenerze, właścicielu biznesu z branży health&beauty

Mam dla Ciebie propozycję współpracy

Pamiętam jak byłam naiwna, gdy ruszałam ze swoim dietetycznym biznesem. Skończyłam studia i myślałam, że będę układać diety, pomagać pacjentom, dbać o nich, mieć dla nich czas. A jedyne co mi potrzeba, to moja wiedza z zakresu żywienia.
Okazało się, że w swoim własnym gabinecie dietetykiem byłam najmniej. Za to najwięcej czasu zajmowało mi: zrobienie i obsługa strony internetowej, pisanie tekstów na blog, pisanie newslettera, pisanie postów na fb, pisanie tekstów reklam oraz nauka: marketingu internetowego, copywritingu, Google Ads, Facebook Ads, robienia stron na WordPressie, robienia grafik w Canvie, itd., itp.
Szukałam wsparcia, ale kończyło się przeważnie tak: teksty napisane przez dietetyka były merytoryczne, ale nie dało się ich czytać bez doktoratu z dietetyki. Teksty napisane przez copywritera nie były merytoryczne, więc nie dało się ich umieścić na stronie gabinetu. Wszystko musiałam poprawiać, sama.
Tak naprawdę to cały czas szukałam siebie. Dobrze piszącej, merytorycznej osoby. Teraz mój gabinet prowadzi ktoś inny, a ja zajmuję się copywritingiem na stałe i uwielbiam to. Co chcę Ci powiedzieć?

Ty nie musisz rzucać zawodu dla copywritingu.

Możesz zająć się swoimi klientami, a ja zajmę się treściami na Twojej stronie.

Łączę kompetencje unikalne na copywriterskim rynku. Znam Twoją branżę i piszę skuteczne teksty, jestem copywriterką i specjalistką od zdrowotnych tematów w jednym. Wygodnie, prawda?

 

Co mogę dla Ciebie napisać?

 

artykuły eksperckie/blogowe,
newslettery i e-maile,
teksty na strony www,
teksty na landing pages,
treści do e-booków.

 

Poznaj szczegóły mojej Oferty

Masz pytanie? Napisz do mnie

    Imię i nazwisko

    Adres e-mail

    Temat wiadomości

    Treść wiadomości